3 knops klapsleutel geschikt voor Volkswagen - Seat - Skoda ID48 433MHZ Lees meer..
Deze hoogwaardige aftermarket klapsleutel van XEOD is geschikt voor diverse voertuigen op het MQB-platform van Volkswagen, Seat en Skoda. De sleutel werkt op een frequentie van 434 MHz, is voorzien van drie knoppen en beschikt over een HU66 sleutelbaard. Onderdeelnummers: 5G0959752 en 5G6959752.
Het betreft een kwalitatief alternatief en geen origineel Volkswagen-product.
(Alleen geschikt voor voertuigen die gebruikmaken van het MQB-platform en een klapsleutel met 434 MHz en HU66 sleutelbaard.) Niet keyless variant!
Programmeren noodzakelijk – De sleutel moet nog worden ingeleerd op jouw voertuig. Dit is noodzakelijk voor correcte werking van zowel de startfunctie als de afstandsbediening. Xenon Odijk helpt je hier graag mee. Neem contact met ons op via het contactformulier om een afspraak te maken.
Sleutelblad slijpen – Het sleutelblad (HU66) dient nog op maat te worden geslepen. Dit kan eenvoudig bij een sleutelmaker of direct bij ons.
Geen retour op elektronica – Controleer goed of deze sleutel geschikt is voor jouw voertuig voordat je bestelt. Elektronische producten kunnen niet worden geretourneerd.
Met deze aftermarket klapsleutel van XEOD kies je voor een betrouwbaar alternatief met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Bestel vandaag nog en laat je sleutel professioneel programmeren bij Xenon Odijk.
3 knops klapsleutel geschikt voor Volkswagen - Seat - Skoda ID48 433MHZ
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen