Op zoek naar een autosleutelbehuizing? Is de huidige behuizing beschadigd en toe aan vervanging? Bij XEOD is een passende behuizing verkrijgbaar voor diverse merken en types. Deze behuizing is geschikt voor:
Deze mechanische sleutelbehuizing met HU83 baardprofiel is de ideale oplossing voor het vervangen van een beschadigde of versleten autosleutel. Geschikt voor meerdere modellen van Citroën, Fiat, Opel, Peugeot en Toyota, biedt deze sleutelbehuizing een robuuste en betaalbare optie voor het herstellen van uw sleutel.
Sleuteltype: HU83 baardsleutelIdeaal als noodsleutel of vervangende behuizingCitroën: Modellen met HU83 sleutelprofielFiat: Modellen met HU83 sleutelprofielOpel: Modellen met HU83 sleutelprofielPeugeot: Modellen met HU83 sleutelprofielToyota: Modellen met HU83 sleutelprofielAlleen geschikt voor voertuigen met HU83 sleutelprofielDeze aftermarket sleutelbehuizing is een kosteneffectieve oplossing voor het maken van een reservesleutel of als vervanging voor een beschadigde sleutel. Wij bieden tevens de mogelijkheid om de sleutel te slijpen en in te leren, zodat u snel en probleemloos weer op weg kunt!
Technische kennis
Voor het overzetten van de autosleutel is geen technische kennis nodig. De onderdelen zijn eenvoudig te verplaatsen en de behuizing kan in drie overzichtelijke stappen worden omgezet. Zo functioneert de autosleutel weer zoals bedoeld.
Pasvorm
De behuizing is exact gevormd om goed en stevig om de sleutel te passen. De knoppen zijn zo geplaatst dat ze precies overeenkomen met de originele onderdelen, zodat de bediening moeiteloos blijft.
Stappenplan
De behuizing is in drie eenvoudige stappen over te zetten:
Stap 1: Open de bestaande sleutel met een kruiskopschroevendraaier. Haal de elektronica, batterij en startonderbreker eruit en plaats deze in de vervangende behuizing.
Stap 2: Zet de sleutelbaard (het metalen deel dat in het contactslot gaat) over naar de vervangende behuizing. Het is ook mogelijk om de sleutelbaard te laten slijpen door een sleutelmaker.
Stap 3: Sluit de behuizing. De sleutel is weer klaar voor gebruik.
Grootste voordelen
- Geschikt voor verschillende merken en types
- Exacte pasvorm
- Qua vormgeving vrijwel gelijk aan het origineel
- Eenvoudige montage
- Licht van gewicht
- Geen technische kennis vereist
Specificaties
- Merk: XEOD
- Kleur: Zwart
- Inhoud: 1x autosleutelbehuizing
- Garantie: 1 jaar
- Dit is een aftermarket sleutel en wordt geleverd zonder logo of merkbeschrijving