Smartcard geschikt voor Renault 4 knops 285977147R Lees meer..
Deze hoogwaardige aftermarket smartkey van XEOD is een perfecte vervanging voor diverse Renault-modellen. De sleutel werkt op een frequentie van 433 MHz, is voorzien van een PCF7953M 4A (Hitag AES) transponder, maakt gebruik van een CR2032 batterij en heeft onderdeelnummer 285977147R.
Het betreft een kwalitatief aftermarket product en geen origineel Renault-product.
Programmeren noodzakelijk – De sleutel moet nog worden ingeleerd op jouw voertuig. Dit geldt voor zowel de startfunctie als de afstandsbediening. Xenon Odijk kan dit professioneel voor je verzorgen. Kijk voor meer informatie bij onze programmeerservice op de homepage of neem direct contact met ons op.
Batterij – De sleutel werkt op een standaard CR2032 batterij, eenvoudig te vervangen indien nodig.
Geen retour op elektronica – Controleer goed of dit product geschikt is voor jouw voertuig voordat je bestelt. Elektronische sleutels kunnen niet worden geretourneerd.
Met deze aftermarket smartkey van XEOD kies je voor een betrouwbaar en voordelig alternatief voor je Renault-sleutel. Bestel vandaag nog en laat je sleutel professioneel programmeren bij Xenon Odijk.
Smartcard geschikt voor Renault 4 knops 285977147R
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen