Deze hoogwaardige klapsleutel met afstandsbediening is geschikt voor diverse modellen van Renault en Opel. De sleutel beschikt over twee knoppen en maakt gebruik van een ID46 PCF7947 transponderchip. Het betreft een kwalitatief aftermarket product, ideaal als vervanging voor je huidige sleutel.
- Frequentie: 434 MHz
- Chip: ID46 PCF7947
- Sleutelblad: VA2
- Type: Aftermarket product
- Knoppen: 2
Compatibiliteit Renault:
- Clio III (2006 - 2010)
- Kangoo (2009 - 2017)
- Master (2010 - 2015)
- Modus (2004 - 2012)
- Twingo (2007 - 2010)
Compatibiliteit Opel:
- Movano (2010 - 2017)
Let op:
In een aantal gevallen kan deze sleutel ook geschikt zijn voor recentere bouwjaren. Controleer daarom altijd de specificaties van je huidige sleutel.
Belangrijke informatie:
De sleutel moet nog geprogrammeerd worden aan jouw voertuig. Het VA2 sleutelblad dient nog geslepen te worden. Dit kan eenvoudig bij een sleutelmaker.
Bij Xenon Odijk verzorgen wij graag het inleren van de sleutel en het slijpen van het sleutelblad. Neem contact met ons op via het contactformulier om een afspraak te maken.
Deze aftermarket klapsleutel biedt een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Vertrouw op Xenon Odijk voor deskundige hulp bij het programmeren en gebruiksklaar maken van jouw sleutel.
Wordt geleverd zonder logo's of merkbeschrijving, dit is geen originele Renault of Opel sleutel.











