XEOD Xenon ballast 85967 - 50020 Lees meer..
Ontdek de betrouwbare XEOD D2S / D2R Xenon Ballast met Ontsteker, ontwikkeld als hoogwaardige vervanging voor OEM KDLT002 en 85967-50020. Deze 35W HID Xenon ballast stuurt zowel de Xenonlamp als de ontsteking aan en is geschikt voor diverse modellen van Lexus, Toyota, Porsche, Mazda en Lincoln.
De ballast en ontsteker zijn gecombineerd in één unit en zorgen voor een stabiele opstart en constante lichtopbrengst. Ideaal bij klachten zoals knipperende Xenonverlichting, uitval tijdens het rijden of lampen die helemaal niet meer starten.
Lexus:
Toyota:
Porsche:
Mazda:
Mazda RX-8 (2004–2008)
Lincoln:
(Controleer altijd het originele onderdeelnummer op uw ballast voor volledige compatibiliteit.)
Let op: Met de XEOD D2S / D2R 35W Xenon Ballast met Ontsteker herstelt u de werking van uw Xenonkoplamp snel en betrouwbaar. Een duurzame en kosteneffectieve oplossing met OEM-pasvorm en stabiele prestaties.
XEOD Xenon ballast 85967 - 50020
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen