CSL LED DRL angel eyes modules Geel geschikt voor BMW X3 G01 G02 G08 Laser Lees meer..
De XEOD Angel Eyes DRL Geel is ontworpen als een hoogwaardige vervangingsset voor de dagrijverlichting van de BMW X3 en X4 modellen in faceliftuitvoering (LCI) met Laser-koplampen, bouwjaren 2022 tot 2023. Deze geelgekleurde CSL-stijl verlichting zorgt voor een uitgesproken sportieve look die perfect past bij het krachtige karakter van deze modellen.
De modules vervangen de originele LED-eenheden rechtstreeks en zijn volledig plug-and-play. U hoeft niets te coderen of aan te passen – de installatie is eenvoudig, en de werking is foutloos.
Geschikt voor BMW-modellen met Laser Adaptive Headlights:
Deze XEOD LED-module is een kwalitatief aftermarket product en geen origineel BMW-product.
Geef uw BMW X3 of X4 LCI met Laser-koplampen een unieke en sportieve uitstraling met de XEOD Angel Eyes DRL Geel – plug-and-play, helder en perfect passend.
CSL LED DRL angel eyes modules Geel geschikt voor BMW X3 G01 G02 G08 Laser
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen