Volkswagen Sleutel 3 knops nieuw model
Deze voor Volkswagen geschikte 3-knops klapsleutel met rechte sleutelbaard met inkeping aan de zijkant (HU66) is ideaal ter vervanging van je beschadigde of defecte klapsleutel. De sleutel is onder andere geschikt voor Volkswagen Passat, Volkswagen Tiguan, Volkswagen Polo, Volkswagen Beetle, Volkswagen Golf en Volkswagen Jetta.
Is technische kennis noodzakelijk?
Nee dat is niet nodig, je kunt zonder technische kennis weer beschikken over een goed werkende klapsleutel.
Wat zijn de stappen?
Stap 1. Open je bestaande sleutel, haal de elektronica en startonderbreker eruit en plaats deze in de nieuwe klapsleutel. Sluit de behuizing.
Stap 2. Zet de sleutelbaard (het gedeelte wat in je contactslot gaat) over naar de nieuwe klapsleutel. Je kunt er ook voor kiezen de sleutel te laten slijpen (kopiëren) door een sleutelmaker.
Stap 3. Dat is alles, je hebt nu weer een goed werkende klapsleutel.
Vergelijk de foto's
Vergelijk de foto's van de klapsleutel goed met je huidige klapsleutel. Neem bij twijfel gerust contact met ons op via de contactpagina of via de livechat.